KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15017514
nr 1501 7514
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, daterad -48,37x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x50, akvarell
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:36:42
4/11 19:10:59
1.000 kr
6/11 10:17:53
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers